top of page

Puppy 101 Group

Public·39 members

[FALAS=] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023


1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt ...


11. 2023 Pamje nga ndeshja 15. 2023 - 22:40 Zvicra barazon me Izraelin Izraeli në minutën e fundit prishë festën e Zvicrës së Xhakës, Shaqirit e Zeqirit! Kosova mbetet në lojë. Zvicra nuk e ka siguruar matematikisht biletën për në Kampionatin Evropian që mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani. Zviceranët si mysafirë luajtën baras (1:1) me Izraelin, në takimin që u zhvillua në stadiumin “Pancho Arena” në Felcsut të Hungarisë. Izraeli - Zvicra 1:1 Stadiumi “Pancho Arena” në Felcsut. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË#] Rumania U21 [[[SPORTI! ]**]] Kosova Izraeli shiko live 12. 2023 - Irish Dance 5 ditë më parë — YouTube · ABC News Albania · 1 muaj me pare Kosova Izraeli shiko live [[... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 On 1 ditë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — Ishujt Faroe. Transmetimin Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt ... Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17/ 4 ditë më parë — 6 nën 2023 — U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. (Sporti [TRANSMETIM (U17, U19 dhe... Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2023 Live Sport 1 ditë më parë — Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9... Në minutën e 89-të, zëvendësuesi Weissman ka shënuar për 1:1 dhe prishi festën e Zvicrës. Në Grupin I Zvicra kryeson me 16 pikë, pasojnë Rumania me 16, Izraeli 12, Kosova 10, Bjellorusia 6 e Andorra 2. Kosova ka ende shpresa për vend të dytë, por me kusht që Zvicra mos të fitojë asnjë pikë dhe Izraeli të humb një ndeshje, Atëherë Kosova duhet t'i fitojë dy ndeshjet e fundit. (Online@@) Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nën 17 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 1 ditë më parë — Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis ] Mali i Zi U21 Shqipëria ... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Shiko 4 ditë më parë — 1 orë më parë — U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 8 shtator 2023 Romania U21 vs Germany U21. drejtpërdrejt në TV (Shqipëria) ... 15. 2023 - 20:43 Nuk ka fitues (E plotësuar) - 89' Weissman ka barazuar rezultatin 1:1. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21. 2023 (SHIKO ONLI 33 minuta më parë — Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 8 shtator 2023 Get the latest Poland U21 vs Kosovo U21 live score in the Qualification: Group D E... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 [Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 (ONLINE>>>) Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12 në Kosovo U17(w) vs... 2' Fillon ndeshja. Gjithçka gat. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Sh 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova ... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 4 ditë më parë — Shqipëria Polonia drejtpërdrejt 10 shtator 2023 1 2 ditë më parë — Kosova U21 17 orë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt ... 2023 - 20:37 Xhaka nga minuta e parë! Po Shaqiri? Kombëtarja e Zvicrës është mobilizuar për fitore ndaj Izraelit. Zvicra me fitore e siguron biletën për në Kampionatin Evropian që mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani. Kapiteni Granit Xhaka është titullar por Xherdan Shaqiri mbetet në bankë së bashku me Andi Zeqirin! Ndeshja luhet në stadiumin “Pancho Arena” në Felcsut të Hungarisë. (TRANSMETIM@) Kosova U21 Gjermania ... drejtpërdrejtë<<] Shqipëria Polonia shiko live parë — 3 orë më parë ((TV<<)) Polonia U21 Kosova U21. [Sporti!!] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova Shqipëria U21 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 Përfaqësuesja ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page