top of page

Puppy 101 Group

Public·38 members

Kosova Bjellorusia 2022 21 nëntor 2023 Sporti


Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Kosovo. Playing now. 0 0 0. Group 8 ... Bjellorusia, Ishujt Faroe, Maqedonia e Veriut, Qipro Grupi B2: Greqia ...


Spanja bëri rikthim të madh në pjesën e dytë për të fituar finalen. Ishte një ndeshje shumë e rëndësishme […] 21 plus vazhdon te sjell ndeshjet e championsitNë kuadër të Champion Leauge të Femrave në Hendboll sot dhe nesër do të zhvillohen ndeshjet çerekfinale të cilat do të transmetohen në RTV 21 plus. Ligji-nr. Turkey U21 vs Poland U21... Kosova U21 humb lojtarin kryesor për ndeshjen me 9 tet 2020 — Kosova U21 nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Arbenit Xhemajli për U21 dhe Austrisë U21 do të transmetohet drejtpërdrejt nëNjoftimi i FFK-së: Kombëtarja U21 sonte në orën 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” e zhvillon ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian kundër Austrisë. Në ndeshjen e muajit të kaluar Dardanët e rinj pësuan humbje nga Anglia, por në atë ndeshje përzgjedhësi Rafet Prekazi nuk kishte në dispozicion shumicën e lojtarëve që luajnë në klubet evropiane, si pasojë pandemisë Covid-19. Tani kontingjenti i futbollistëve është shumë më i pasur, por fatkeqësisht njëri nga futbollistët kryesor të ekipit, Arbenit Xhemajli nuk do të luajë në këtë duel, pasi në stërvitjen e fundit ka pësuar lëndim. ((Transmetim televiziv<<<)) Kosova Bjellorusia transmetim i 11 orë më parë — (Transmetim televiziv<<<)) Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i... [TV*] Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 17 nënt 9 orë më parë — 3 ditë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nëntor 2023 31 tet 2023 — U17 W - Czech Republic U17 W... Edhe sa i përket formacionit që do të hedhë në fushë, pavarësisht se ende nuk është publikuar ai zyrtarë, nga informacionet pranë trajnerit mësohet se skuadra me gjasë do të jetë e njëjta, duke I besuar 11-tshes së stadium Air Albania ndaj Moldavisë, pra duke ndjekur shprehjen e famshme “formacioni fitues nuk ndryshohet”. ch. “E kemi diskutuar këtë çështje dhe nuk mund t’i kërkojmë Gjermanisë dhe asnjë vendi të BE-së dhe as Britanisë që të ndalojë lëvizjen e lirë të kapitalit njerëzor dhe të atyre që nga Shqipëria duan të sprovojnë veten në profesionin e tyre në tregjet e Gjermanisë e vendet e tjera. Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 202 15 orë më parë — Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21 nëntor 2023 12 nën 2023 — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 2023 . [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<] Kosova U21 Gjermania U21 drej3 ditë më parë — 9 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>] Polonia U21 Kosova U21... E BRONZTË: GJERMANIA - POLONIA Gjermania e bronztë në Eurobasket... - Kosova SotRobin Krasniqi do të rikthehet në ring sonte për t’u përballur me Ronny Landaetan, boksierin nga Venezuela, i cili doli në skenë vetëm pasi kundërshtari i paraparë i Krasniqit, Stefan Hartel, ishte tërhequr në çastet e fundit. Para meçit, Krasniqi ka thënë se ekipi i Landaetas dhe promotori i tij meritojnë respekt që ia dolën ta caktonin këtë meç për një kohë shumë të shkurtër. “Respekt për punën që ka bërë promotori im, dhe mirë që ekipi i Ronny Landaetas u pajtua kaq shpejtë, përndryshe përgatitjet e mia do të shkonin huq” – ka thënë Krasniqi. Portugalia U17 Shqipëria U17 2022 15 nëntor 2023 TV drejtpër 3 ditë më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosova me objektiv të qartë ndaj Bjellorusisë Kosova është mysafire e Bjellorusisë për ndeshjen e katërt të fazës kualifikuese për 'Euro 2024' në kuadër të Grupit I. Reklama. Për shkak të sanksioneve, ... [[Shikoni**]! ] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nënt 6 sht 2023 — (transmetim-) Republika Çeke Shqipëria transmetim i Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 (transmetim#) Suedia U17 Shqipëria... Arbnor Muja dhe Klaus Gjasula në një prononcim të dhënë për fshf. org tregojnë se janë gati për aktin final. A do t'i luajë edhe Kosova në stadiumin e Serbisë Sport23 Dhjetor 2022, 20:11. A do t'i luajë edhe Kosova në stadiumin e Serbisë Bjellorusia dhe Kosova do të përballen më 19 qershor 2023 në orën 20:45 ... Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022... Build software better, together🔴📺LINK📲👉Shqipëria - Moldavisë drejtpërdrejtë Report TV live. Edicioni Informativ ora 12:00/ Lajme në kohë reale... (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q... Sonte do të përballet FC Midtjylland me HC Vardar. Ndeshja do të fillojë në ora 19:00. Kosova Bjellorusia transmetim i drejtpërdrejtë 21/11/2023 Tr... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntor 2022 U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 20 nëntor... ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë.. Të shtunën (nesër) luhen ndeshjet gjysmëfinale. Prej orës 15:15 takohen dy skuadrat franceze Nantes e Paris Saint-Germain. Ndërkohë prej orës 18:00 luajnë Vardari i Maqedonisë me Montpellierin e Francës. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Rumania ((Transmeto<<)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt Train The Teacher Train për kualifikimet e Kampionatit Evropian 'Euro 2024' që mbahet nëKosovo U21 hopes for a positive result against Germany 6 orë më parë — Te Përfaqësuesja U21 e Kosovës në futboll pranojnë forcën e Gjermanisë. Por në fushë, të martën mbrëma, nuk do të hyjnë me flamur tëMë posht po paraqwsim skemën programore të ballafaqimeve të cilat do të transmetohen të shtunën dhe të dielen. Kosova në grup me Zvicrën në kualifikimet e Evropianit 2024 Përfaqësuesja e Kosovës është në grupin I dhe kundërshtarë ka ekipin e Zvicrës, Izraelit, Rumanisë, Bjellorusisë dhe Andorës. Nga Blinera Mehmeti. 9 Tetor, ... Imazhet satelitore tregojnë forcimin e ushtrisë ruse në Bjellorusi Imazhet satelitore tregojnë forcimin e ushtrisë ruse në Bjellorusi. 12 Nëntor 2022, 09:14, Kosova & Bota CNA. Imazhet satelitore tregojnë forcimin e ushtrisë ... Ndërsa nesër do të luhen dy ndeshje, në ora 17:00 do të përballen […] Katër ndeshje të Championsit në RTV 21 PlusRTV 21 Plus vazhdon transmetimin e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve në hendboll, në projektin që vlerësohet se kontribon në zhvillimin e sportit në vend, përkatësisht u mundëson adhuruesve të lojës së hendbollit që të shohin top-klubet dhe top-lojtarët evropianë. Sylvinho: Duhet të fokusohemi tek Moldavia! Euro 2024, ëndërr që po e Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Sot, në një 2 orë më parë — Shqipëria Republika Çeke transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — 12 sht 2023 — 2022 12 shtator 2023 (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia... Bjellorusia mund të përjashtohet nga kualifikime Bjellorusia mund të përjashtohet nga kualifikimet për Kampionatin Evropian. 19:35, 11/10/2022. UEFA nuk e ka përjashtuar mundësinë e ndërmarrjes së ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page