top of page

Puppy 101 Group

Public·39 members

Malta U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 21.11.2023


Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... Moldavia ... TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë ...


(SHIKONI!) Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 3 di Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 55 minuta më parë — Kosova Malta Grupi B5: Kroacia, Kosova, Letonia, Lihtenshtajni Grupi B6 ... Më pas u hartuan të gjitha aktet normative, si dhe propozicionet e garave. Delegacioni i Federatës së Hendbollit të Kosovës, me ftesë zyrtare të Federatës qipriote (të pjesës turke), prej 16-18 prill të vitit 2004, qëndroi në vizitë pune në këtë vend. Në vazhdën e veprimtarive ndërkombëtare, përfaqësuesja e Kosovës e hendbollit në rërë, ishte pjesëmarrëse e tri turneve tradicionale në Turqi dhe në Qipron Veriore. Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14/11/2 23 orë më parë — Sllovenisë, ku prej 8 deri më 14 nëntor do t'i zhvillojë ndeshjet kualifikuese për Evropianin “Lituania 2024”. Kosova bën pjesë në Ligën B,... 11. 2004, kur edhe mbahet konferenca e kryetarëve të federatave të Evropës”. Gjatë qëndrimit në Bazel, u bënë konsultimet rreth takimit që do të ketë FHK-ja me delegacionin e SMZ-së në Vjenë, më 15. Në vitin 1996, për herë të parë botohen Rregullat Ndërkombëtare të Hendbollit. Këtë libër e përgatitën Xhavit Kajtazi dhe Mehdi Jashari. Kampionati 1997-1998 nuk mori përfundimin e pritur përmes dy stinorëve. Kjo ndodhi për shkak të dhunës së paparë që ushtronte pushteti serb ndaj shqiptarëve, si rezultat i së cilës nisi edhe lufta për çlirimin e Kosovës, që siç dihet zgjati deri më 10 qershor të vitit 1999, kur u nënshkrua Marrëveshja e Kumanovës. Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14. 2023 23 orë më parë — Sllovakia, Izraeli, Ishujt Faroe Grupi B5: Turqia, Rumania, Letonia Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 5 ditë... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of 19 orë më parë — në Slloveni. FFK-KOSOVA. COM. U19 Femrat/ Kosova mposht Azerbajxhanin. 8 nëntor, 2023 - Kombëtarja e Kosovës ka mposhtur sot kombëtaren e Azerbajxhanit me... Frantishek Taborski, nënkryetar i Federatës çeke të hendbollit dhe anëtar i Komitetit ekzekutiv (Këshillit drejtues) të EHF –së. Mihail Viderer (sekretar i përgjithshëm dhe z. Jan Tuik (përgjegjës për gara pranë EHF –së dhe anëtarë i Komitetit ekzekutiv të EHF-së), si dhe Vesna Llaziqi nga zyra e EHF- së. Kombëtarja U19 – Femrat – Federata e Futbollit e Kosovës U19/ Kosova me fitore bindëse kundër Moldavisë. 11 nëntor, 2023 – Kombëtarja U19/ Dardanet nesër udhëtojnë në Slloveni për ndeshjet kualifikuese Euro 2024. Pjesë e skuadrës ishte edhe Kasim Kamenica ish-portier, më vonë edhe seleksionues i Jugosllavisë e shumë shteteve te tjera, pastaj Ratomir Tomoviq, Gerkoviq, Dekiq, Mladenoviq. Nga data 10 – 13 mars 2004, përfaqësuesja e Kosovës, Tefik Mikushnica (përzgjedhës), Vehbi Leku (mjek), Bekim Dashi, Fisnik Salihu, Taip Ramadani, Agron Shabani, Arben Muçolli, Florent Beqiri, Burim Zaskoku, Florim Haxhimusa, Leonard Cula, Flamur Salihu, Alban Dobroshi, Riad Hasani, Hamëz Gjuka, ishte mysafire e Lidhjes së Sportit të qytetit Esen nga Republika e Gjermanisë. [[[shikoni<]]#] Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14/1115 orë më parë — (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. Malta U19 vs Kosovo U19 live score, H2H and lineups Malta U19 Kosovo U19 live score (and video online live stream) starts on 21 Nov 2023 at 13:30 UTC time in U19 UEFA European Championship Qualif. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 nën 2023 — Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024. 8 dhjetor, 2022 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë ... Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 17 nëntor 202 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Moldavia TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë [[[Transmetim i. Leon Kalin, sekretari i përgjithshëm z. Leopold Kalin dhe anëtari i Këshillit të Organizimit të Evropianit z. Herbert Jegliq. Zyrtarët e Federatës sllovene e përkrahën dhe premtuan se do ta mbështesin anëtarësimin e FHK-së në EHF, duke theksuar se ata nuk kanë hezituar fare që FHK-në ta e thërrasin si mysafire në këtë kampionat. Kosovo U19 vs Slovakia U19 live score, H2H and lineups Kosovo U19 Slovakia U19 live score (and video online live stream) starts on 15 Nov 2023 at 13:30 UTC time in U19 UEFA European Championship Qualif. Në turneun “Allania 2003”, që u bë prej 24 – 29. Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më parë — Malta, ( Andorra Kosova transmetim i Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 ... Mirëpo, ajo u diskutua dhe në fund u fut si konkluzion e këtij Kongresi. Në debatin lidhur me pranimin e anëtarëve të rinj të EHF-së, Skocia u pranua, sepse i kishte të gjitha dokumentet e nevojshme (pëlqimin e Britanisë së Madhe dhe të KNO-së), kurse kërkesa e Kosovës dhe e Monakos u vendos të shqyrtohet në dhjetor në Kongresin e IHF-së, apo në ndonjë Kongres tjetër të jashtëzakonshëm të EHF-ë. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 8 ditë 24 orë më parë — 8 ditë më parë — drejtpërdrejtë 9 shtat 30 korr 2023 — U19 dhe U21). i ka GRUPI G drejtpërdrejt Kosovo U17(w) vs Slovenia (w) U17... Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 11 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 13 orë më parë — Kosovo U19 vs Slovenia U19 live score, H2H and lineups Kosovo... [[TV DREJTPËRDREJT###]] Belgjika U19 Shqipëria 3 ditë më parë — Kosova U-19 që drejtohet nga Ramiz Krasniqi është Ukraina U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 orë më parë — Ukraina U19 ... Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nëntor 2023 Futbolli 24 orë më parë — transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 Kosovo U19(w) ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page