top of page

Puppy 101 Group

Public·38 members

Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 Sport TV


2 ditë më parë — ... Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 ... LIVE#] Kosova Zvicra Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06.


(((sport tv=))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt fala 12 sht 2023 — Kosova U21 Estonia U21 transmetim i drejtpërdrejt [LIVE SPORT!] Bjellorusia Kosova drejtpërdrejt falas 19 qers Bjellorusia Kosova. 0. +. 0 ... [[Live Sport!!](((] Rumania Kosova drejtpërdrejt 12 shtator 11 sht 2023 — Shortin që e vendosi Kosovën në Grupin I – bashkë me Zvicrën, Izraelin, Rumaninë, Bjellorusinë dhe Andorrën – Federata e Futbollit e Kosovës e ... Kjo ndeshje sot ka ka përfunduar me rezultatin 0-0 sfida... ‘NO Plisat – NO Party’, “Bombardohet” me komente faqja zyrtare e FSHF-së Debat “S’dishum çka është droni” – Shala: Shqipëria ka fituar “burrash”Debat Fillon festa në Prishtinë – Atmosferë fantastike pas kualifikimit të Shqipërisë në “EuroSport Tiranë Shqipëria e para në grup, përfundon me barazim sfida me Ishujt FaroeTiranë PLISAT Reagimi i ‘Plisave’ pasi FSHF i la pa bileta për ndeshjen festive ShqipëriPLISAT Lufta në Ukrainë Fitoi konkursin në Eurovision, këngëtarja ukrainase shpallet në kërkim nga Rusia Një këngëtare ukrainase që fitoi Konkursin e Këngës në Eurovision është vendosur në listën e të kërkuarve nga Rusia. Ballina - Gazeta10Gazeta10 Facebook Instagram Youtube Menu Kanal10 Lajme Sport 10+ Search KANAL 10 LIVE VIDEO TE KANAL 10 VIDEO Debat i ashpër Kërstiq – Kryeziu: Kosova e eskaloi Veriun- ‘targat, zgjedhjet jo legjitime’VIDEO Shpërthen gazetari serb Kërstiq: ‘Banjska, një shfaqje e lojës’VIDEO ‘Thembra e Akilit’ – Hasanpapaj: Kosova edhe po t’a themelojë Asociacionin, nuk zgjidhet problemiVIDEO Zemaj – Kërstiqit: ‘S’mendoj që Kurti është ultranacionalist, nuk ia sheh më flamurin kuq e zi’VIDEO ‘Qeveria po bën apartheid’ – Përplasen Kryeziu e KërstiqVIDEO Kryeziu i drejtohet Westerlund: S’ka shtet më multietnik se Kosova në rajonVIDEO TEMA E GAZETËS HISTORI Dosja e plotë: Gjyqi ndaj Ibrahim Çelos në Selanik për vrasjen e Hasan PrishtinësHISTORI Jo përdorimit politik të FSK-së! KAMPIONËt “Largoje fanellën, ti ke problem me Shqipërinë” – Curri, HalilitKAMPIONËt Fillon festa në Prishtinë – Atmosferë fantastike pas kualifikimit të Shqipërisë në “Euro 2024”Sport Beograd Stoltenberg arrin në Serbi, ministri i Mbrojtjes e pret në aeroportBeograd shqipëri-Ishujt Faroe Koreografia “Zoti është Shqiptar” shkakton debat të ashpër në studioshqipëri-Ishujt Faroe Ushtria Ministri Maqedonci: Nënoficerët janë shtylla e ushtrisëUshtria REAGIM Musliu pas deklaratës së Kurtit: A ju kujtohet Isa Mustafa kur pat thënë Prishtinën e fitoj me duarREAGIM politiko Sadiku nga Brukseli: BE e shqetësuar për mundësinë e eskalimit të situatës në veripolitiko Fillon ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve FaroeSport Dyshohet për të shtëna kallashnikovi tek një zonë banimi pranë Ambasadës Amerikane TAKIME Presidentja në Ambasadën franceze për takim me emisarin Troccaz, ambasadori Guerot jep detajeTAKIME 10 LIVE Albini, i bukuri i popullit me sanksione, Vuçiqi, çetniku pa sanksione “ – Matoshi drejtuar Dugollin Sadiku nga Brukseli: BE e shqetësuar për mundësinë e eskalimit të situatës në veri Kurti: Serbia ka 48 baza operacionale përreth kufirit me Kosovën GJYKIMI SPECIAL E paprecedent: Familjarëve të ish-krerëve të UÇK-së në Hagë, pa asnjë sqarim iu anuluan vizitat ZPS prezanton dokumente që pretendohet se Dedaj ia kishte dhënë UNMIK-ut lidhur me incidentin në Baicë Dëshmitarja kundër ish krerëve të UÇK-së flet në seancë private LIVE Krasniqi: Absurde të akuzohem për persekutimin e anëtarëve të LDK-së (VIDEO)LIVE gjykimi special Përfundon bastisja në banesën e ish-këshilltarit të Thaçit, avokati tregon detajegjykimi special Hoxhaj i bindur në pafajësinë e çlirimtarëve: Historia s’mund të rishkruhetgjykimi special TË FUNDIT MË TË LEXUARAT Koreografia "Zoti është Shqiptar" shkakton debat të ashpër në studio "Largoje fanellën, ti ke problem me Shqipërinë" - Curri, Halilit "Mos lejimi i Plisave në stadium ishte për shkaqe politike" - Ledio Halili Fillon festa në Prishtinë - Atmosferë fantastike pas kualifikimit të Shqipërisë në "Euro 2024" Shqipëria e para në grup, përfundon me barazim sfida me Ishujt Faroe Temperaturat në minus, ja kur pritet të bie borë në Kosovë Spahiu i quan tradhtarë shqiptarët e Zvicrës: Hajnë bukën e Zvicrës e anojnë për Kosovën “Mora Fjalë” kthehet në himn të festës, kuqezinjtë ndezin atmosferën në Tiranë (VIDEO) OPINION 10 Hamas është ISIS. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 (SHIKO ONLI 5 orë më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 (SHIKO ONLINE!!!) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 8 shtator 2023 Get the latest ... [[TRANSMETIM TELEVIZIV>>]] Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt 4 orë më parë — 2 ditë më parë — Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 ... Duhet mposhtur atëTamar Ziv Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës“The Economist” Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisëRamush Haradinaj Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales Arben Ahmeti Hamas është ISIS. Duhet mposhtur atëTamar Ziv Më keq se intervenimi policor është vetëm zmbrapsja! Halil Matoshi Shifrat që shpërfaqin mashtrimin e qeverisë Ramush Haradinaj Ja si e ka tranformuar mafian pushtimi rus i Ukrainës “The Economist” Hagë, heshtja e frikshme përballë Speciales DUHET LEXUAR Të shtëna kallashnikovi dyshohet se ka pasur sonte në një zone banimi pranë Ambasadës Amerikane, bëjnë të ditur burimet e Gazeta10. (Shikoni>>>>) Rumania Kosova drejtpërdrejt live 12 shtator 2 11 sht 2023 — (Shikoni>>>>) Rumania Kosova drejtpërdrejt live 12 shtator 2023 Një Bjellorusia, Ishujt Faroe, Andorra Grupi H: Francë, Austri, Slloveni ... Qytetarët për rreth kanë... Ibishi: Agjencitë e intlelegjencës të servojnë situatën reale po pa panikpolitiko REAGIME Rohde: Kosova po përparon më shpejt se vendet tjera të rajonit drejt BE-së, t’i zbatojë marrëveshjet me SerbinëREAGIME LDK Veliu për Abdixhikun: E shante Rugovën dikur, tash po e kopjon idhullin e tij AlbininLDK Ky është flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania” (VIDEO)Sport Leposaviq “Kur të më merr malli me shku në shtëpi, shkoj”-Lajmrohet kryetari i LeposaviqitLeposaviq Lufta në Gaza Evakuohet nga Gaza familja shqiptare me 6 anëtarëLufta në Gaza KRYEMINISTRI Kurti jep një lajm të mirë për OJQ-të dhe biznesetKRYEMINISTRI SPORT 10 Koreografia “Zoti është Shqiptar” shkakton debat të ashpër në studio Në emisionin “Kampionët”, sot është diskutuar për ndeshjen e sotme të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe. ((Transmeto<<)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt falas 0 ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë [[[Jetoni]]>>>>] Erzeni (((TRANSMETIM))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 8Scorebar ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page