top of page

Puppy 101 Group

Public·39 members

[[[tv drejtpërdrejt===]]###] Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023


]<<] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejt Meals & nutrition [[FUTBOLLI]] Izraeli ... ]==]] Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt fa 11 sht 2023 — See also[ ...


[Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Shqipëria... ((Transmeto<<)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt falas 0... Moldavia | Pasha Parfeni – Soarele si Luna. ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë [[[Jetoni]]>>>>] Erzeni Vllaznia transmetim i... Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së Gazës, që udhëhiqet nga Hamasi, deri tani janë vrarë rreth 12, 300 palestinezë. Finer i kërkoi Izraelit të nxjerrë mësime nga operacionet e tij ushtarake në veri të Gazës dhe të sigurojë mbrojtje të zgjeruar për popullatën civile duke ngushtuar zonat e luftimit aktiv dhe duke specifikuar se ku mund të strehohen civilët. Të shtunën, Izraeli paralajmëroi popullatën civile në disa pjesë të jugut të Gazës që të zhvendosen ndërsa përgatitet për një ofensivë. Por sipas palestinezëve jugu është bombarduar vazhdimisht nga Izraeli, duke i bërë absurde sipas tyre premtimet izraelite për siguri. Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18.11.2023 Kosova U21 drejtpërdrejt live 08/09/2023 3. Kualifikimin e arritën Anglia dhe Izraeli. I rëndë edhe dështimi i Italisë. Të Kaltrit u mundën minimalisht 1-0 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Për sa i përket lejes së vetme, Maqedonia e Veriut tregoi se legjislacioni i saj është pjesërisht i harmonizuar; për momentin nuk ka asnjë institucion të vetëm që punon për këtë çështje, nënvizohet gjithashtu në prezantimin e vendit. [[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<]+++]] Kosova Ishujt 19 nën 2022 — Kosovo U17 vs Faroe Islands U17 live score, H2H and lineups (FALAS) Kosova Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntor 2022. (Transmetim televiziv=) Kosova U21 Gjermania U21 2022 12 sht 12 sht 2023 — drejtpërdrejt Train The Teacher Train Kosova Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 nëntorPoland [[falas=]] Kosova Zvicra... Migrimi legal dhe i parregullt Maqedonia e Veriut është në harmoni me vlerësimin e KE-së, korniza e saj ligjore është pjesërisht e përafruar me Acquis-in e BE-së për sa i përket migracionit. Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 11 nën 2023 — Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 1 2 orë më parë — [SOT#] Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 08/09/2023 3. Kualifikimin e arritën ... [[[futbolli!!]]*] Kosova U21 Bullgaria U21 shiko live 17.11. 12 nën 2023 — [[[LIVE SPORT###]^]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 11 sht 2023 — [ONLINE@@] Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 ... 13' Nuk ka ende gola. 11’ Edhe Rata ndëshkohet me të verdhë për vendasit pas një faulli ndaj Ramadanit. 5’ Një harkim i rrezikshëm në zonë devijohet keq nga Gjimshiti që çon topin lart në ajër, por Berisha kontrollon me qetësi. [TRANSMETIM>>>] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 2010 sht 2023 — (((TRANSMETO**))) Kosova Lihtenshtajni shiko live 16 korrik Ishujt Faroe Shqipëria drejtpërdrejt 20 qers (shiko tv**) Bjellorusia Kosova... 25' Sokol Cikalleshi ka shënuar nga penalltia, 0:1. 24’ Penallti për Shqipërinë! Gjyqtari bën shenjë nga pika e bardhë pas një faulli ndaj Seferit në krahun e majtë të sulmit. Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 Kualifikimin e arritën Anglia dhe Izraeli. I rëndë edhe dështimi i Italisë U21 [Sot] Kosova U21 Estonia U21 drejtpërdrejt live 20 qershor 2023 Необходима. 11. 2023 5 0. +. Shpërthen festa shqiptare, Shqipëria siguron biletën për në Kampionatin Evropian! - Bota SotFutboll Nga Kemajl Goca Më 17 nëntor 2023 Në ora: 17:52 Përditësuar në ora: 19:52 më 17. 2023 Shqipëria 17. 4’ Vendasit ngulmojnë në këto minuta për të mbajtur lojën pranë zonës tonë, me presing të lartë në krahun e Hysajt. 3' Lojë e mirë. (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto 8 nën 2023 — 22 mar 2023 — GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. [[SPORT TV! ]] Shqipëria Armenia transmetim i... Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20. 202 1 ditë më parë — drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Moldavia dhe sot Ishujt Faroe. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV-((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë [[[Jetoni]]>>>>] Erzeni... (((TRANSMETIM))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt live 8Scorebar... Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12 nëntor 2023 Tr 12 nën 2023 — [hd live>>>] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12 shtator ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova Izraeli drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 TV... Federata e Futbollit e Kosovës on 4184 likes, 16 comments - ffk_kos on March 22, 2023: "Kosova U17 ⚽️ ‍♀️ " FFK-KOSOVA. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — [[[SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>]]'''] Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 03/11/2023. 17 tet 2023 — Kosova në lindje... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 2 22 orë më parë — Kreu | Radio Televizioni Shqiptar Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 9 në [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i... Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt live 19 nëntor 2023 10 orë m 12 orë më parë — Tërmeti 'shkund' Shqipërinë - Live 27 Nëntor Shiko Lajmi i fundit nga Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09. (Shiko online) Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt falas 21 nën12 sht 2023 — [SHIKONI DREJTPËRDREJT===] Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 rust aim training server 2022 indian mega links telegram group... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 4 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Republikës Çeke. 0. Implantet dentare endoseale:... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20/11/2023 Transm 1 ditë më parë — Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 2 sht 2 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim Ishujt Faroe U17 Kosova U17... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17/11/2023 Në këtë tu 3 ditë më parë — [TV] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas Moldavia drejtpërdrejt [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 ... [SHIKONI DREJTPËRDREJT-] Republika Çeke U17 10 nën 2023 — (Falas#) Kosova Izraeli drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 Lajmet e fundit per ate qe ndodh ne Kosove e jashte saj i gjeni ne Klankosova.tv. Kosova Izraeli shiko live 12 nëntor 2023 4 ditë më parë — 2 orë më parë — **]] Kosova Izraeli shiko live 12.11.2023 - Irish Dance 5 ditë më parë — Bullgaria, Kosova, Estonia Grupi E: Rumania,. Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 HD live Tr 3 ditë më parë — 9 sht 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Kosova Zvicra shiko live 09/09/2023 0:42Gazetari nga Kosova live në Euronews: Nuk jam shqiptar, ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page