Puppy 101 Group

Public·38 members

(UŽIVO PRIJENOS>>>) Hrvatska Armenija uživo 21 studenog 2023

prije 5 sati — NOGOMET UŽIVO: Armenija i Hrvatska igraju 7. kolo kvalifikacija za Euro 2024 u subotu, 11. studenog 2023. godine – gdje gledati prijenos?

Totalna drama i sjajne vijesti za Hrvatsku: Armenija prije 3 dana — Armenija i Wales odigrali su 1:1 u Erevanu, sjajne vijesti za Hrvatsku u borbi za odlazak na Euro 2024. u Njemačkoj! Moglo je biti i opasnije za gol Velšana. 55′ – U prvih 10-ak minuta drugog dijela nema velikih šansi, ali ima novih žutih kartona. Harojan je dobio žuti na domaćoj, a Ampadu na gostujućoj strani. 46′ – Ušli smo u drugih 45 minuta u Armeniji! Završi li bez pobjednika, Hrvatska bi svojim pobjedama nad Latvijom i Armenijom došla na drugo mjesto i osigurala nastup na Euru, ali Wales se izjednačenjem u Erevanu vratio u igru za tri boda s kojima bi imao prednost pred Vatrenima. Hrvatska potpuno razmontirala Latviju, slijedi Armenija 8. ruj 2023. — Pratite uživo: Tekst se nastavlja ispod oglasa. 90′ Utakmica je gotova, Hrvatska je pobijedila 5:0. 79′ Gol za Hrvatsku! Pašalić je povukao ... 73′ – Harutjunjan je nakon obećavajuće domaće akcije pucao previsoko, a odmah je slijedila i opasna akcija Velšana završena udarcem Williamsa koji je također bio neprecizan. 69′ – Malo više od 20 minuta do kraja Čančarević je obranio neugodni pokušaj Jordana Jamesa malo izvan 16-erca. 61′ – U nastavku akcije na udarcu je bio Zelarajan, ali nije to napravio dobro. Pucao je sasvim neprecizno. 61′ – Greda je spasila Velšane! Bičahčjan je uzdrmao okvir gola, Ward je na vratima Walesa bio nemoćan. 57′ – Za domaće je pucao Spertsjan, ali to nije napravio dobro u situaciji u kojoj se otvaralo nekoliko suigrača. 8′ – Velšani su zaprijetili udarcem Brooksa s 10 metara u izglednoj situaciji za izjednačenje, ali taj šut gostiju otišao je preko gola. Foto: GuliverImage/Hrach Khachatryan/Imago Images 5′ – Zelarajan je doveo Armence u vodstvo lijepim udarcem s ruba 16-erca nakon što je lopta došla do njega poslije kornera domaćih – odličan početak za Vatrene! 5′ – GOOOOOOOL! Armenija vodi, zabio je Lucas Zelarajan! 1′ – Počela je utakmica u Erevanu! Prvih 11 Armenije: Čančarević – Tiknizjan, Calisir, Haroyan, Arutiunian – Iwu, Bičahčjan, Spertsjan – Ranos, Zelarajan, Dašjan Prvih 11 Walesa: Ward – N. Latvija Armenija uživo prijenos gledati 12 listopada 2023 HD 11. ruj 2023. — Saznajte gdje gledati prijenos Armenija – Hrvatska, kvalifikacije za Europsko nogometno prvenstvo iz Erevana. Rekli bismo da pobjeda protiv ... gol.hr | Zagreb Kvalifikacije za Europsko prvenstvo još uvijek nisu gotove, ali vjerujemo da će Hrvatska odraditi posao protiv Armenije i biti dio ove priče. Adel Žigo and ... Utakmica odluke za Hrvatsku! Vatreni na Maksimiru protiv prije 14 minuta — Prijenos uživo. Utakmica odluke za Hrvatsku! Vatreni na Maksimiru Kako god to zvučalo pokazalo se da je Armenija dobra i ozbiljna ekipa. Grebza.com: NOGOMET UŽIVO: Hrvatska i Armenija igraju prije 1 dan — Grebza.com: NOGOMET UŽIVO: Hrvatska i Armenija igraju zadnje kolo kvalifikacija za EURO 2024 u utorak, 21. studenog 2023. godine. 20 ... Objavljene važne informacije uoči Hrvatska - Armenija prije 7 sati — uživo pratiti utakmicu protiv Armenije, u kojoj Vatreni pobjedom mogu osigurati plasman na EURO 2024. Detaljnije o pravilima možete ... Bio je to autogol Armenca Naira Tiknizjana. 38′ – Opasna šansa za Wales! Pucao je Wilson, a na domaćem golu je sjajno reagirao Čančarević, srpski čuvar mreže koji ima armensko državljanstvo i brani za tu reprezentaciju. 32′ – Dogodio se mali zastoj što se novih šansi tiče, ali ne nedostaje žestine. Ampadu je izbjegao žuti karton nakon što je srušio Bičahčjana, ali već u idućoj domaćoj akciji dogodio se žuti za Mephama nakon što je srušio strijelca Zelarajana. 21′ – Sijevaju novi udarci, prvo je Bičahčjan pucao za domaće, potom Moore za goste, ali ni jedan ni drugi nisu pogodili cilj. 15′ – Nakon primljenog gola, raste pritisak Walesa koji je imao novu šansu udarcem Williamsa malo unutar kaznenog prostora. Taj pokušaj završio je u bloku domaćih. +» ?UŽIVO Armenija-Hrvatska Prijenos Uživo gledati live 11. ruj 2023. — UŽIVO Armenija – Hrvatska, gdje gledati live stream 6. kola kvalifikacija za UEFA Euro 2024 nogometno prvenstvo - Racunalo.com. Hrvatska lovi ... Hrvatska Armenija uživo prijenos 21 studenog 2023 prije 13 sati — 11. ruj 2023. — UŽIVO Armenija-Hrvatska Prijenos Uživo gledati live 11/09/2023 . Hrvatska – Armenija uživ Hrvatska –... [FOTO] Hrvatska propustila tonu ...